Aplikacje

Aplikacje mobilne

Aplikacja pozwala nie tylko słuchać wybranej stacji (wraz z informacją o artyście, okładką płyty i playlista stacji), ale również sprawdzić co grają poszczególne stacje i oznaczać wybrane stacje jako ulubione. Zawiera również intuicyjny podział stacji na kategorie oraz podpowiedzi podobnych stacji.

Dodatki do przeglądarek

Wszystkie radia stacje RMFon w jednym miejscu. Słuchaj dowolnej stacji za pomocą przeglądarki Google Chrome.

Samsung Smart TV

Widget RMFon.pl to specjalna dedykowana aplikacja służąca do odbioru programów stacji RMFon.pl jak też materiałów audiowizualnych RMF FM poprzez telewizory Samsung Smart TV. Samsung Smart TV to możliwość uzyskania dostępu poprzez telewizor do prawie wszystkiego, co wcześniej wymagało użycia komputera, czyli przeglądanie stron internetowych, korzystanie z Facebooka, YouTube w jakości HD i na dużym ekranie, Picassa i z wielu aplikacji polskojęzycznych. Widget RMFon.pl pozwala na słuchanie wszystkich dostępnych na serwisie stacji radiowych oraz na oglądanie własnych produkcji Video przygotowanych na potrzeby stron internetowych RMF FM.

RMF FM i RMF ON na Zibra Planet

Rozbudowana aplikacja łącząca ze sobą bogatą ofertę stacji radiowych RMF ON oraz serwis informacyjny z kraju i ze świata radia RMF FM. Można w niej znaleźć najświeższe artykuły, klipy wideo i audio podcasty. Wśród tych ostatnich zawsze dostępne są najnowsze Fakty RMF FM. Dzięki wygodnej obsłudze poprzez pilota ulubiona muzyka i najświeższe informacje będą już zawsze dostępne na wyciągnięcie ręki.

Aplikacja została stworzona w technologii HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) i jest dostępna w każdym odbiorniku telewizyjnym, który obsługuje ten system. HbbTV to zatwierdzony przez Europejski Instytut Norm Telekomunikacyjnych standard telewizji hybrydowej, łączący tradycyjną emisję sygnałów telewizyjnych z multimedialnymi treściami dostarczanymi za pomocą szerokopasmowego łącza do internetu. Zibra Planet dostępna jest obecnie w najnowszym dekoderze hybrydowym Manta HBB01 oraz w wybranych sieciach kablowych.